Esimene langevarjuhüpe

Esimene langevarjuhüpe

Tandemhüpe

Sooritage oma esimene langevarjuhüpe tandemhüppena koos instruktoriga kõrguselt 2500-4000m ja te võite kogeda kuni 1 minut vabalangemist. Tandemhüpe on kõige ohutum võimalus sooritada esimene langevarjuhüpe. Hüpe toimub paaris väga kogenud tandeminstruktoriga.

Lisaks Teil on võimalus tellida Video salvestus: Operaatori videosalvestus

Langevarjuhüpe ümmarguse langevarjuga

Tahate ennast proovile panna ning sooritada hüpe iseseisvalt? Sooritage oma esimene langevarjuhüpe ümmarguse langevarjuga. Hüpe toimub kõrguselt 700-800m. Langevarju avamisel teie tegevust dubleerib automaat, mille abil on risk mitte avaneda viidud miinimumini.

Langevarjuhüpe, koolitus + Video -88 EUR

Langevarjuhüpe tiibvarjuga – IAD koolitus

Sooritage oma esimene langevarjuhüpe tiibvarjuga, mis on välja töötatud õpilastele, kõrguselt 1100-1500m. Hüppe ajal langevari avaneb automaatselt ning teie ülesandeks on seda juhtida. Tulge ja nautige 5-7min iseseisvat lendu  taevas!

Tiibvarjuhüpe ja koolitus maksab 125 EUR

NFF (AFF analoog) koolitus

See programm on kõige efektiivsem ja ohutum. Kõik hüpped sooritatakse kõrguselt 3000-4000m tiibõppelangevarjuga. Õpilane sooritab igat langevarjuhüpet mitte päris iseseisvalt, vaid kahe instruktori toetusel. Tänu sellele ta õpib õieti käituma ja tegutsema vabalangemise ajal.

Algne koolitus: 299 EUR, 2-3 tased: 155 EUR, 4-7 tased: 105 EUR