Kinkekaart - Kingi elamus

Kinkekaart – kingi elamus

Langevarjuhüpe on kõige meeldejäävam kingitus maailmas, millest arvatavasti unistab igaüks. Sul on suurepärane võimalus teha esimene samm enda või oma sõbra unistuse täitmiseks ja kinkida Kinkekaart!

Valikusse kuulub:

• Kinkekaart hüppele ümmarguse langevarjuga;
• Kinkekaart hüppele TIIB-tüüpi langevarjuga;
• Kinkekaart tandemhüppele.

Valitud variandi hindasid saab vaadata siit
Täpsema informatsiooni hüpete kohta leiate siit
Kindlasti soovitame lugeda Tasub teada ja KKK

  • Kui otsustasid üllatada end, oma tuttavaid, sõpru või töökaslasi, toimi nii:
  • Kontrolli

    et kingisaaja oleks hüppekõlbulik, et iseseisvaks hüppeks peab ta olema vähemalt 15 aastane, tandemhüppeks vähemalt 8 aastane. Alla 18 aasta vanustel isikutel peab hüppama pääsemiseks olema vanema või hooldaja kirjalik luba. Osaleja peab kaaluma vähemalt 45 kg, kuid mitte rohkem kui  110 kg.

  • Vali

    Vali kingisaajale hüppe- koolituse liik ja täida registreerimisvorm allpool mainides kinkekaardi kohaletoimetamise viisi . Kaardi saab kätte kas isiklikult, posti ja e-posti teel.

  • Kanna

    Kanna valitud koolituse tasu Langevarjuklubi Dropzone Eesti kontole Swedbank’is EE852200001120255640. Makse selgitusse kirjuta “Kingitus”, kingisaaja nimi ja valitud hüppe-koolituse liik.

Kinkekaarti saab kasutada hüppehooaja jooksul  aprillist septembrini ja kingisaaja saab ise valida omale sobiva kuupäeva( reedel, laupäeval ja pühapäeval), mil soovib oma hüppe sooritada. Kingisaaja registreeri end hüppele siin või teavitab sellest aadressil info@dropzone.ee

Kui Sul on küsimusi, kirjuta info@dropzone.ee või helista 56354580

Tutvuge meie hinnakirjaga

Enne otsustamist lennuväljale minna soovitame lugeda KKK