Langevarjuhüpe tiibvarjuga

Langevarjuhüpe tiibvarjuga

IMG_1807-1024x768Sooritage oma esimene Langevarjuhüpe tiibvarjuga, mis on välja töötatud õpilastele, kõrguselt 1100-1500m. Hüppe ajal langevari avaneb automaatselt ning Teie ülesandeks on seda juhtida. Tulge ja nautige 5-7min iseseisvat lendu taevas!

Langevarjuhüpe tiibvarjuga koolitus sisaldab järgmist:

  • langevarju koostisosad
  • vabalangemise alused
  • langevarju juhtimine
  • ohutu maandumine
  • tegutsemine erijuhtumitel
  • õpitu praktiline läbitöötlemine

Koolitus lõppeb testiga.

IMG_2154Oluline on mõista, et langevarjuhüpped toimuvad sobivatel ilmastiku tingimustel. Teid varustatakse kõige vajalikuga: langevari, kõrgusemõõtja, kiiver, kindad, ja prillid. Enne lennukisse minekut Teid kontrollitakse hoolikalt üle. Nüüd ootavad Teid unustamatud elamused!

Juhul, kui peale seda põnevat seiklust Te ei suuda hüvasti jätta taevaga ja soovite jätkata õpinguid, meie instruktorid on rõõmuga nõus Teid aitama.

Õppimisprotsessi alguses instruktor ise avab Teie langevari lennukist väljumisel. Järgmised hüpped toimuvad individuaalse programmi järgi. Tulevikus instruktori otsusel võite sooritada langevarjuhüppeid juba vabalangemisega 3 – 60 sek. Kui Teile meeldib, siis saavutades teatud oskusi, saate hüpata täiesti iseseisvalt.

Meie langevarjuklubi on ainuke Eestis, kes kasutab avamisautomaate nii varuvarjule kui ka põhivarjule, et tagada esmahüppajatele kindlamat ohutust.

Koolitus ja hüppepäev piltides

Oled valmis?

Kasulik info

Koolituse kestus

Kõrgus

Kehtib 2-4t (Koolituse kestvus sõltub osalejate arvust) [1500]m

Tutvuge meie hinnakirjaga

Enne otsustamist lennuväljale minna soovitame lugeda KKK