Demohüpped ja lennuki kasutamine

Demohüpped ja lennuki kasutamine

Soovite muuta oma ürituse eriliseks ja unikaalseks? Tahate, et külalistele ja teile jääks üritus veel aastaseks meelde? Soovite teha unustamatu kingituse?

IMG_2450 (Копировать)Meie abiga saab teha originaalse abielu ettepaneku, efektse ürituse avamise, õnnitleda juubilari, organiseerida suvepäevadel tandemhüppeid jne. Kasutage võimalust ja tellige oma üritusele langevarjurite demohüpped. Selleks saatke päring aadressile info@dropzone.ee ja kirjeldage võimalikult täpselt oma soov.

Mida me pakume: 

  • Demohüpped – Langevarjurid erinevate lippudega
  • Demohüpped – Langevarjurid erinevat värvi suitsudega
  • Demohüpped – Langevarjurite kujundlendamine
  • Ürituse osalistele tandemhüpped sündmuspaigale maandumisega. Efektne peigmehe, juubilari või sündmuse tähtinimese saabumine
  • Lennuk An-2 erinevateks projektideks või fotosessioonideks

Üldtingimused:  Langevarjurite arv: 2-12 inimest. Ettenähtud maandumisplatsil peab olema piisavalt ruumi langevarjurite maandumiseks. Ilmastikutingimused peavad olema soodsad langevarjuhüpeteks. Kõik asjaolud räägime eelnevalt läbi.

Langevarjuklubi Dropzone Estonia langevarjurid omavad suuri kogemusi ja osalevad demohüpetes alates 1999. aastast. Meie langevarjurid osalevad pidevalt erinevatel lennushow´del üle Eesti, sooritavad demohüppeid lauluväljakule, osalevad erinevates eriprojektides: pulmad, pidulikud avamised, juubelid jne.