Tagasiside

Tagasiside

Vaata meile antud tagasisidet ja julgelt jäta ka oma

Смелей нажми кнопку и оставь свой комментарий

Don’t forget to leave us your feedback 

Vajuta julgelt nuppu ja jäta oma tagasiside

 
 
 
 
 
 
 
 
.
47 entries.
Lena Lena from Tallinn wrote on 18/09/2017 at 19:15:
И снова спасибо Вам!!! Спасибо за неповторимые ощущения... 2й раз тандем, но все же они неповторимы!!! Спасибо за глоток осеннего неба! Спасибо инструктору Анатолию за его спокойствие и терпение!) Юрию отдельное спасибо за классно смонтированное видео))! Классная дропзона!
Я влюбилась в небо....)
Vitali Vitali from Tallinn wrote on 01/08/2017 at 23:01:
Все было на уровне и круто!
Оксана Оксана from Маарду wrote on 25/07/2017 at 19:02:
Это было классно и незабываемо! (Тандем прыжок). Спасибо Владимиру за спокойствие! Прыгну ещё, при первой же возможности😉
Õie Õie from Tartumaa wrote on 06/06/2017 at 08:22:
Minu esimene langevarjuhüpe ja tõenäoliselt mitte viimane! See oli SUPER elamus! Aitäh Dropzone suurpäraele meeskonnale, kes kõik tegid oma tööd väga pühendunult. Ülilahe video. Edu teile ja palju hüppajaid! Kõik LENDAMA!
Ilme Ilme from Tartu wrote on 01/06/2017 at 18:45:
See oli minu elu esimene langevarjuhüpe ja loomulikult tandemhüpe! Kõik oli lihtsalt suurepärane! Mõnus ja sõbralik õhkkond, sujuv korraldus, ülilahe video ja imeline kogemus kogu eluks. Super lahe ja usaldusväärne meeskond, kes töötab laitmatult selle nimel, et Sinu kogemus oleks täiuslik! Suur tänu teile Anatoli, Sergei Z, Vladimir ja Andrei! Edu ja palju rõõmsaid hüppajaid Dropzone!
Elena Elena from Tallinn wrote on 23/05/2017 at 14:17:
Свой первый тандем-прыжок совершила 20 мая 2017...Спасибо, Dropzone Estonia, за потрясающие впечатления , за бесценные эмоции- моя мечта сбылась!!! До сих пор нахожусь в эйфории от прыжка! Это было очень круто! Огромное спасибо инструктору Анатолию и оператору Сергею за их профессионализм...все проходило легко и на позитиве ! Думаю , что я еще вернусь повторить ...:)
Edgar Gaitsonok Edgar Gaitsonok from Estonia, Tallinn wrote on 23/09/2016 at 12:20:
18.09.2016 совершили два тандем прыжка с записью одного на видео (как подарок на день варения) и до сих пор остались потрясающие впечатления после прыжка. Начиная с самого начала и до самого конца команда Dropzone Eesti (извините все имена я за раз не смог запомнить поэтому так, запомнили Анатолия, Юрия и Лаури) делает всё профессионально и крайне позитивно! Если кто-то ещё никогда не прыгал или прыгал и хочет ещё, то обязательно идите сюды! 🙂 И ОБЯЗАТЕЛЬНО БЕРИТЕ ВИДЕО! Юрий, за видео вообще отдельное спасибо, очень классно смонтировано и вообще оператор вы огого какой хороший 🙂 (С музыкой вы прям вообще в точку попали ахах 😀 Feint, кто бы мог подумать). Удачи вам ребята, продолжайте и дальше веселить и радовать людей!!!
С наилучшими пожеланиями и до новых встреч,
Эдгар и Кристина
Keily Keily from Tartu wrote on 12/09/2016 at 23:35:
Tegin oma esimese tandem hüppe instruktor Anatoli ja operaator Sergeiga, kes olid molemad väga professionaalsed ja abivalmid. Alguses ei uskunud isegi, et hüppega hakkama saan aga tänu super heale meeskonnale oli terve kogemus väga meeldivaks tehtud. Kindlasti teen ka järgmise hüppe teiega! Elamus kogu eluks!
Sten Sten from Tallinn wrote on 12/09/2016 at 09:41:
Üks vingemaid kogemusi mu elus!!! Soovitan kõigile, kes elust kõike võtta tahavad 😀 Seda tunnet ei anna kirjeldada, mis valdab sind kui lennukist alla hüppad!!! Muidugi kõik tegi palju lihtsamaks ning lõbusamaks dropzonei üli sõbralik ja toetav meeskond. Soovitan kõigil teha see väike väljaminek ja nautida kogemust, mis jääb meelde terveks eluks!!! Kindlasti hüppan varsti uuesti 😉
Сергей Сергей from Никополь wrote on 11/09/2016 at 22:42:
Спасибо Анатолию и всем работникам клуба за сбывшуюся мечту моей жены!