Sooritage oma esimene langevarjuhüpe!

Langevarjuklubi Dropzone Estonia soovitab teile kõige mugavam ja turvalisem tandemhüpe –  hüpe koos tandem instruktoriga. Kui Teil on soov teha iseseisev hüpe, siis langevarjuhüpe ümmarguse varjuga on Teie valik. Tahate hakata hüppama aktiivselt, siis valige langevarjuhüpe tiibvarjuga.

Järgmised langevarjuhüpped toimuvad 3 juulil algus kell 14.00, koolitus ümmarguse varjuga – algus kell 17.30.  4 juulil langevarjuhüpped algus kell 10.00, koolitus ümmarguse varjuga algus kell 8.00.Registreeri siin

banner-for-facebook4
military_ee

Sooritage oma esimene langevarjuhüpe ümmarguse langevarjuga

Tahate ennast proovile panna ning sooritada hüpe iseseisvalt?  Hüpe toimub kõrguselt 700-800m. Langevarju avamisel teie tegevust dubleerib automaat, mille abil on risk mitte avaneda viidud miinimumini.

Tandem_ee

Sooritage oma esimene langevarjuhüpe tandemhüppena koos instruktoriga

Hüpe sooritakse kõrguselt 2500-4000m ja te võite kogeda kuni 1 minut vabalangemist. Tandemhüpe on kõige ohutum võimalus sooritada esimene langevarjuhüpe.

IAD

Sooritage oma esimene langevarjuhüpe tiibvarjuga

Langevarjuhüpe tiibvarjuga on välja töötatud õpilastele, kõrguselt 1100-1500m.Hüppe ajal langevari avaneb automaatselt ning teie ülesandeks on seda juhtida.

Pictures-icon

Fotogalerii

video-icon

Video

weather-icon

Ilmaprognoos

kontact-icon

Kontakt

Langevarjuhüpe kinkekaart

kinkekaart

Ei tea mida kinkida? Soovite teha originaalne ja unustamatu kingituse? Kinkige langevarjuhüpe kinkekaart

Järgmine sündmus

SpeedFive2015-banner